کتابخانه‌هورامان،کتێبخانه‌وهه‌ورامانی، یانه‌وکتێبووهه‌ورامانی
هه‌ورامان(ته‌خت-لهۆن-ژاوه‌رۆ-پژگیا) نویسه‌ر:هومایون موحه‌ممه‌دنژاد
لینک دوستان
پیوندهای روزانه


به گزارش هزار ماسوله، چاپ اول کتاب "تعارضات زناشویی" به قلم مریم قزلباش، سعید احمدی و اعظم حامدی از سوی انتشارات سخنوران منتشر شد.

این کتاب با موضوع تعارضات زناشویی با تیراژ هزار نسخه انتشار و دربرگیرنده روش‌های اجتماعی بین زوجین و همچنین روشهای آموزشی و درمانی برای رفع مشکلات زوجین می‌باشد. این کتاب در یک جلد و همچنین، به ویراستاری علمی و ادبی نیز رسیده است.

سعید احمدی فرهنگی پاوه، به عنوان مولف دوم این کتاب فعالیت مستمر و مداومی را در ارائه مطالب داشته است.

منبع خبر:پایگاه خبری هزارماسوله(پاوه)


کتاب نگاهی به جغرافیای سیاسی کردستان عراق تالیف فرهنگی نودشه ای منتشر شد

محمود مبارکشاهی

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ نگاهی به جغرافیای سیاسی کردستان عراق با تاکید برمساله ی کرکوک نوشته محمود مبارکشاهی منتشر و روانه بازار گردید.

محمود مبارکشاهی

به گزارش خبرنگار پاوه پرس این کتاب از شش فصل تشکیل یافته و برآن است وضعیت جغرافیایی کردستان بطورعام، جغرافیای عراق وکردستان عراق بطورخاص را با نگاهی جغرافیایی- سیاسی و با رویکردی ژئوپلیتیکی مورد بررسی ومداقه قراردهد. همچنین با عنایت به اینکه مساله ی کرکوک ومناطق تحت المنازعه تا کنون ازاین زاویه  مورد بررسی واقع نشده است فلذا این اثر در جای خود می تواند اولین کار پژوهشی از این دست باشد.

 گفتنی است محمود مبارکشاهی اهل نودشه  و ساکن شهر مریوان می باشد.وی دارای مدرک کارشناسی ارشدجغرافیای سیاسی از دانشگاه تربیت مدرس تهران،مدرس دانشگاه پیام نور و ازسال ۱۳۷۵ در کسوت دبیری جغرافیا و زمین شناسی دبیرستانهای شهر مریوان مشغول به فعالیت است.

 لازم ذکر است حوزه ی مطالعاتی این فعال فرهنگی مسائل مربوط به جغرافیای کردستان  و مباحث هویتی، فرهنگی  واجتماعی  آن می باشد و تاکنون با چندین نشریه و فصلنامه  منتشره در استان کردستان همکاری داشته است.

تعامل دین و دموکراسی تالیف جدید حسن قادری منتشر شد

حسن قادری


کتاب جدید تعامل دین ودموکراسی تالیف کاک حسن قادری که اینک در نمایشگاه بین المللی کتاب در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است و مشتمل بر ۱۲ بخش از جمله نوگرایی دینی، قدرت وسیاست، چرا دموکراسی، حقوق بشر یا حقوق طبیعی انسان، قانون گرایی، هویت ما، دولت رفاه و مشکل اساسی ما می باشد.

لازم به ذکر است جناب آقای حسن قادری از فرهنگیان فرهیخته دیارمان است که دارای چندین اثر پژوهشی در زمینه ی دین و سیاست می باشد که دومین اثر چاپ شده ی ایشان تحت عنوان تعامل دین ودموکراسی هم اکنون در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران توسط انتشارات آراس کردستان در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.

وی کارشناس ارشد الهیات و معارف اسلامی با سابقه ۷ سال مدیریت فرهنگی بوده و از روشنفکران و فعالین اجتماعی دیارمان می باشد.

منبع خبر:وبسایت پاوه‌پرس
طبقه بندی: زانیاری، ئه‌ده‌بیات، تاریخ، دین، جوغرافی، وێنه،
برچسب ها: هورامان هه‌ورامان‌هانه‌به‌رچه‌م-کتابخانه‌ هورامان؛یانه‌وکتێبووهه‌ورامانی-هه‌ورامان-هۆرامان-اورامان-اورامانات-دزآور(زاوه‌ر)-لهون-نوسود-هورامان تخت ژاورود-پاوه-نودشه(نۆتشه)زرده-پریان-رێژاو(ریجاب)-کندوله-ته‌وێڵه(طویله)-بیاره-ساور-نودیجه-حلبچه(هه‌له‌بجه)-خۆرماڵ مریوان-سروآباد-کرمانشاه-کردستان-دالانی-ایلام-کامیاران-روانسر-جوانرود-چهارقلعه‌عبدالملکی(زاغمرز-زینوند-حسین‌آباد-امیرآباد هورامی های شمال ایران)-عکس-شبک(شه‌به‌ک)-سنجار- کاکه‌یی-یارسان-ساور-نودیجه-زازا-زازاکی)-قلعه قروه-چورژی-هانه‌به‌رچه‌م-هۆمایون محه‌مه‌دنژاد، وه‌سیه‌ت په‌ی مه‌زهه‌ری، سه‌فه‌ره‌کێ گالیوێری، محمود مبارکشاهی، سعید احمدی، حسن قادری،
دنبالک ها: پایگاه خبری هزارماسوله(پاوه)، وبسایت پاوه‌پرس،
[ جمعه 18 اردیبهشت 1394 ] [ 12:57 ب.ظ ] [ همایون محمدنژاد ]
درباره وبلاگ

کتابخانه‌هورامان،کتێبخانه‌وهه‌ورامانی
یانه‌وکتێبووهه‌ورامانی

ئه‌ژناسنای کتێبه‌کا؛نویسه‌را؛زانایا؛ژیرلاو؛پاڵپشتا زوان و ئه‌ده‌ب و فه‌رهه‌نگوو هه‌ورامانی

نویسه‌ر:هومایون موحەممەدنژاد

ئیمه‌یل:sina.mohamad@ymail.com

چه‌مه‌راو سه‌ردا‌نه‌کێتانمێ په‌ی ئادره‌سوو:

په‌لیانه‌و هه‌ورامان هانه‌به‌رچه‌م

http://haneberchem.mihanblog.com/

مدیروبلاگ :همایون محمدنژاد
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
p align="center">هه‌ورامان هانه‌به‌رچه‌م

کتابخانه‌هورامان؛یانه‌وکتێبووهه‌ورامانی

قه‌ڵه‌موو هه‌ورامانی

ابزار و قالب وبلاگبیست تولزكد تاریخ قمری ، شمسی و میلادی به همراه مناسبت تماس با ما>