کتابخانه‌هورامان،کتێبخانه‌وهه‌ورامانی، یانه‌وکتێبووهه‌ورامانی
هه‌ورامان(ته‌خت-لهۆن-ژاوه‌رۆ-پژگیا) نویسه‌ر:هومایون موحه‌ممه‌دنژاد
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
معرفی آقای محمد محمودی نویسنده و دانشجوی

 دکترای جغرافیای دانشگاه تهران


هه‌ورامان هانه‌به‌رچه‌م


هه‌ورامان هانه‌به‌رچه‌م

فرهنگ جغرافیایی هورامان
محمد محمودی

هه‌ورامان هانه‌به‌رچه‌م

کاوه آهنگر(شیرکو بیکه‌س)
محمد محمودی

هه‌ورامان هانه‌به‌رچه‌م

راهنمایی گردشگری مناطق کردنشین ایران
(استان کردستان1)
محمد محمودی

تهیه کننده: همایون محمدنژاد

معرفی آقای محمد محمودی نویسنده و
دانشجوی دکترای جغرافیای دانشگاه تهران  اززبان خودش


اینجانب محمد محمودی متولد 3/4/1367 روستای دمیو از توابع شهرستان سروآباد می باشم. در اوان کودکی بدلیل نبود امکانات و خدمات در منطقه هورامان، به شهر مریوان مهاجرت نموده و دوره ابتدایی را در مدرسه شیخ شلتوت، و سال های اول و دوم مقطع راهنمایی را در مدرسه شهید چمران گذارندم، سپس بنا به وجود پاره ای مشکلات به روستای دمیو بازگشتم. بنابر رسم موجود و محرومیت های روستایی این مناطق از لحظ امکانات آموزشی و رفاهی به ناچار سال سوم راهنمایی را در روستای درکی و در فضایی کاملا متفاوت با فضای شهری سپری نمودم. با توجه به نبود دوره دبیرستان در روستای درکی، همچون سایر دوستان به ناچار به روستای دزلی رفته و در دبیرستان شبانه روزی روستای دزلی دوره دبیرستان را گذراندیم. کمبود امکانات از این فراتر رفته و در دوره پیش دانشگاهی دوباره مجبور به ترک دزلی شده و مدت چند ماه در شبانه روزی شهر سروآباد تحصیل نمودم که با پیگیری اولیاء و مسئولین بعد از گذشت چند ماه، مجددا به شیوه اقمار به مدرسه شبانه روزی دزلی برگشته و دوره پیش دانشگاهی را در خرداد سال 1385 در دزلی به اتمام رساندم. همان سال در کنکور سراسری شرکت نمودم و با کسب رتبه 2359 ، در رشته جغرافیای انسانی ( شهری روستایی) دوره روزانه دانشگاه تهران پذیرفته شدم. پس از اتمام دوره کارشناسی با شرکت در کنکور کارشناسی ارشد سال 1389، با کسب رتبه 21، در رشته جغرافیا گرایش برنامه ریزی روستایی دانشگاه شهید بهشتی پذیرفته شدم و از پایان نامه خود تحت عنوان "بررسی قابلیتها و تنگناهای توسعه گردشگری محیطی شهرستان سرواباد" در شهریور 1391 با نمره عالی 19.25 دفاع نمودم. در اسفند سال 92 به خدمت سربازی اعزام شدم و در حین خدمت، در آزمون دکترا شرکت نمودم و با کسب رتبه 15 و گذراندن مراحل مصاحبه علمی، در رشته جغرافیا گرایش سیاست گذاری توسعه روستایی دانشگاه تهران پذیرش گردیدم که اکنون نیز دانشجوی ترم 6 دکترا هستم و مشغول به انجام پایان نامه خود هستم. همزمان با قبولی در دانشگاه تهران و داشتن مقالات علمی پژوهشی و همایشی متعدد به عضویت کانون نخبگان ایران درآمدم.

در مدت تحصیل خود موفق به نگاشتن چند کتاب در زمینه جغرافیا و گردشگری مناطق کردنشین شده ام که سه جلد از این آثار در انتشارات کردستان به چاپ رسیده و اثری دیگری تحت عنوان راهنمای گردشگری مناطق کردنشین ایران ( جلد دوم آذربایجان غربی) آماده چاپ می باشد و به امید اینکه بتوان در آینده ای نزدیک در دسترس دوستداران کتاب قرار گیرد.

ارسال خبر :آقای همایون محمدنژاد

منبع : هه‌ورامان هانه‌به‌رچه‌م
طبقه بندی: زانیاری، ئه‌ده‌بیات، تاریخ، جوغرافی، وێنه،
برچسب ها: هورامان هه‌ورامان‌هانه‌به‌رچه‌م-کتابخانه‌ هورامان؛یانه‌وکتێبووهه‌ورامانی-هه‌ورامان-هۆرامان-اورامان-اورامانات-دزآور(زاوه‌ر)-لهون-نوسود-هورامان تخت ژاورود-پاوه-نودشه(نۆتشه)زرده-پریان-رێژاو(ریجاب)-کندوله-ته‌وێڵه(طویله)-بیاره-ساور-نودیجه-حلبچه(هه‌له‌بجه)-خۆرماڵ مریوان-سروآباد-کرمانشاه-کردستان-دالانی-ایلام-کامیاران-روانسر-جوانرود-چهارقلعه‌عبدالملکی(زاغمرز-زینوند-حسین‌آباد-امیرآباد هورامی های شمال ایران)-عکس-شبک(شه‌به‌ک)-سنجار- کاکه‌یی-یارسان-ساور-نودیجه-زازا-زازاکی)-قلعه قروه-چورژی-هانه‌به‌رچه‌م-هۆمایون محه‌مه‌دنژاد، وه‌سیه‌ت په‌ی مه‌زهه‌ری، سه‌فه‌ره‌کێ گالیوێری، معرفی آقای محمد محمودی نویسنده و دانشجوی دکترای جغرافیای دانشگاه تهران،
[ یکشنبه 30 خرداد 1395 ] [ 09:45 ق.ظ ] [ همایون محمدنژاد ]
درباره وبلاگ

کتابخانه‌هورامان،کتێبخانه‌وهه‌ورامانی
یانه‌وکتێبووهه‌ورامانی

ئه‌ژناسنای کتێبه‌کا؛نویسه‌را؛زانایا؛ژیرلاو؛پاڵپشتا زوان و ئه‌ده‌ب و فه‌رهه‌نگوو هه‌ورامانی

نویسه‌ر:هومایون موحەممەدنژاد

ئیمه‌یل:sina.mohamad@ymail.com

چه‌مه‌راو سه‌ردا‌نه‌کێتانمێ په‌ی ئادره‌سوو:

په‌لیانه‌و هه‌ورامان هانه‌به‌رچه‌م

http://haneberchem.mihanblog.com/

مدیروبلاگ :همایون محمدنژاد
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
p align="center">هه‌ورامان هانه‌به‌رچه‌م

کتابخانه‌هورامان؛یانه‌وکتێبووهه‌ورامانی

قه‌ڵه‌موو هه‌ورامانی

ابزار و قالب وبلاگبیست تولزكد تاریخ قمری ، شمسی و میلادی به همراه مناسبت تماس با ما>