کتابخانه‌هورامان،کتێبخانه‌وهه‌ورامانی، یانه‌وکتێبووهه‌ورامانی
هه‌ورامان(ته‌خت-لهۆن-ژاوه‌رۆ-پژگیا) نویسه‌ر:هومایون موحه‌ممه‌دنژاد
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
«طریقت به زبان ساده» اثر شیخ مقداد قادری روانه بازار کتاب شد

%d8%b4%db%8c%d8%ae-%d9%85%d9%82%d8%af%d8%a7%d8%af-%d9%82%d8%a7%d8%af%d8%b1%db%8c

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس، اثر شیخ مقداد قادری تحت عنوان طریقت به زبان ساده با مضمون آداب وسلوک ومختصری از زندگی نامه مشایخ نجار به زیور چاپ آرائید وروانه ی بازار کتاب گردید.


به گزارش خبرنگار پاوه پرس، شیخ مقداد قادری دبیر مدارس شهرستان پاوه یکی از فرهنگیان فرهیخته شهرستان می باشد، وی نخستین کتاب خویش را با نام « طریقت به زبان ساده» در قطع وزیری و ۴۲۵ صفحه تألیف و گردآوری نموده است.

این اثر ارزنده توسط سعید احمدی نویسنده وپژوهشگر موفق پاوه ای ویراستاری و از سوی انتشارات بین المللی گیوای تهران چاپ و منتشر شده است.


 

شیخ مقداد قادری هدف از نگارش این کتاب را اینگونه بیان نمود : درعصری که گرایش‌های فکری گوناگون و تسهیل ارتباطات آن را به صورت دهکده جهانی درآورده است؛ ضرورت ایجاب نمود که این کتاب با زبانی بسیار ساده برای نونهالان و جوانان عزیز تألیف تا آداب سلوک اسلاف به خاطره تبدیل نگردد و اخلاف نیز تجربه دینی آن‌ها را عملاً تجربه کرده و به دست فراموشی نسپارند.

بدیهی است، طریقت در شهرستان پاوه جایگاه خاصی داشته و مشایخ نجار و خالصی پاوه همواره پرچمدار و راوی این حرکت مهم در منطقه بوده وهستند ، بدین سان علاقمندان و دراویش مشایخ جلیل القدر این دیار، حقیقت غایت نهائی طریقت که همانا وصول به حق است را به تأسی از سیر وسلوک اساتید خویش، دنبال و در می یابند.

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس، اهتمام جناب شیخ را در تدوین وگردآوری این اثر ارزنده ارج می نهد وبرای جامعه فرهنگیان شهرستان در ادامه رسالت محوله آرزوی مزید توفیقات الهی را دارد.

 

مزید استحضار علاقمندان می رساند این اثر همینک در میدان مولوی کتابفروشی بیان (کاک حیدر ضیایی) ومیدان فلسطین کتابفروشی معلم (کاک عبدالرحیم حکمتی) جهت دسترسی علاقمندان آماده توزیع می باشد.

منبع:پاوه پرس
طبقه بندی: زانیاری، دین،
برچسب ها: هورامان هه‌ورامان‌هانه‌به‌رچه‌م-کتابخانه‌ هورامان؛یانه‌وکتێبووهه‌ورامانی-هه‌ورامان-هۆرامان-اورامان-اورامانات-دزآور(زاوه‌ر)-لهون-نوسود-هورامان تخت ژاورود-پاوه-نودشه(نۆتشه)زرده-پریان-رێژاو(ریجاب)-کندوله-ته‌وێڵه(طویله)-بیاره-ساور-نودیجه-حلبچه(هه‌له‌بجه)-خۆرماڵ مریوان-سروآباد-کرمانشاه-کردستان-دالانی-ایلام-کامیاران-روانسر-جوانرود-چهارقلعه‌عبدالملکی(زاغمرز-زینوند-حسین‌آباد-امیرآباد هورامی های شمال ایران)-عکس-شبک(شه‌به‌ک)-سنجار- کاکه‌یی-یارسان-ساور-نودیجه-زازا-زازاکی)-قلعه قروه-چورژی-هانه‌به‌رچه‌م-هۆمایون محه‌مه‌دنژاد، وه‌سیه‌ت په‌ی مه‌زهه‌ری، سه‌فه‌ره‌کێ گالیوێری، «طریقت به زبان ساده» اثر شیخ مقداد قادری روانه بازار کتاب شد،
[ سه شنبه 27 مهر 1395 ] [ 01:56 ق.ظ ] [ همایون محمدنژاد ]
درباره وبلاگ

کتابخانه‌هورامان،کتێبخانه‌وهه‌ورامانی
یانه‌وکتێبووهه‌ورامانی

ئه‌ژناسنای کتێبه‌کا؛نویسه‌را؛زانایا؛ژیرلاو؛پاڵپشتا زوان و ئه‌ده‌ب و فه‌رهه‌نگوو هه‌ورامانی

نویسه‌ر:هومایون موحەممەدنژاد

ئیمه‌یل:sina.mohamad@ymail.com

چه‌مه‌راو سه‌ردا‌نه‌کێتانمێ په‌ی ئادره‌سوو:

په‌لیانه‌و هه‌ورامان هانه‌به‌رچه‌م

http://haneberchem.mihanblog.com/

مدیروبلاگ :همایون محمدنژاد
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
p align="center">هه‌ورامان هانه‌به‌رچه‌م

کتابخانه‌هورامان؛یانه‌وکتێبووهه‌ورامانی

قه‌ڵه‌موو هه‌ورامانی

ابزار و قالب وبلاگبیست تولزكد تاریخ قمری ، شمسی و میلادی به همراه مناسبت تماس با ما>